Ulicznicy 2021: Miraculous Theatre Company, Romantic Botanic

Park Chopina [Gliwice]

Informacje o wydarzeniu
Data: 25/07/2021
Czas: 18:00
Location: Park Chopina
Adres: ul. Sienkiewicza 5 Gliwice
Website: https://ulicznicy.pl/project/miraculous-theatre-romantic-botanic/
Details

14. międzynarodowy festiwal artystów ulicy „Ulicznicy” w Gliwicach

Miraculous Theatre Company specjalizuje się w obmyślaniu i produkcji wciągających teatralnych zdarzeń w przestrzeni publicznej. Mieszając historie, poezję i filozofię — dostarcza je widzowi w intymnych dawkach, tworząc doświadczenia jednocześnie zabawne, jak i prowokujące myślenie.
Ich praca skupia się na umożliwianiu publiczności, opartej na wyobraźni łączności z sobą nawzajem, ze swoimi społecznościami i przestrzenią publiczną. Wierzą, że bezpośrednia, nieformalna natura występów ulicznych ma moc zmiany ludzkiego życia, zbierając widzów razem w niezwykłym, wspólnym doświadczaniu i pomaga im w tworzeniu ich własnych umiejętności komunikacyjnych.

Działając od ponad dwudziestu pięciu lat w przestrzeni teatru ulicznego, ich celem jest poszerzyć doświadczenie publiczności, zapraszając ją w nowe przestrzenie teatralnych zdarzeń. Celebrują niezwykłość, jako niekwestionowani mistrzowie absurdu.

Romantic Botanic to opracowany za każdym razem dla miejsca, w którym jest grany, interaktywny spektakl teatralny, który w serii wycieczek z przewodnikiem, zgłębia sekretne miłosne życie lokalnych roślin. Podczas, gdy ludzie rozwijali sztukę uwodzenia przez tysiące lat — rośliny robiły to od MILIONÓW. Bazując na tym fakcie, w mieszance poezji i nauki, oryginalnego i zmyślonego folkloru, spektakl oferuje porywające, głębokie i absolutnie przezabawne spojrzenie na świat roślin i jego powiązanie z naszym. Mieszając prastare zielarstwo z współczesną wiedzą botaniczną i środowiskiem lokalnym — wciągniemy Cię w zmysłowy świat Romantic Botanic!

Add to Google Calendar

Dodaj teraz
Teraz gramy

Tytuł

Artysta

Background
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux